X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سفر به اعماق اینترنت
  
 
 
آرشیو
 
شنبه 6 دی‌ماه سال 1382
تسلیت...
فاجعه عظیم زلزله بم را به تمامی هموطنان عزیزم  بخصوص اهالی  زلزله زده  بم تسلیت عرض میکنم...از دست دادن بیست هزار نفر از هموطنان عزیزمون خیلی  غم انگیزه.

خطبه ای از  امیر المومنین ( ص)

آگاه باشید! همانا این دنیا که آرزوی آن را می کنید و بدان روی می آورید ، و شما را گاهی به خشم می آورد و زمانی خشنود می کند ، خانه ماندگار شما نیست ، و منزلی نیست که برای آن آفریده و به آن دعوت شدید . آگاه باشید ! نه دنیا برای شما جاودانه و نه شما در آن جاودانه خواهید ماند . دنیا گرچه از جهتی شما را می فریبد ولی از جهت دیگر شما را از بدی هایش می ترساند ، پس برای هشدارهایش از آنچه مغرورتان می کند ، چشم بپوشید ، و به خاطر ترساندنش از طمع ورزی در آن باز ایستید . به خانه ای ( آخرت ) که دعوت شدید ، سبقت گیرید ، و دل از دنیا برگیرید ، و چونان کنیزان برای آنچه که از دنیا از دست می دهید گریه نکنید ، و با صبر و استقامت بر اطاعت پروردگار ، و حفظ و نگهداری فرامین کتاب خدا ، نعمت های پروردگار را نسبت به خویش کامل کنید . آگاه باشید ! آنچه برای حفظ دین از دست می دهید زیانی به شما نخواهد رساند . آگاه باشید !  آنچه را با تباه ساختن دین به دست می آورید سودی به حالتان نخواهد داشت ! خداوند دلهای ما و شما را به سوی حق متوجه سازد و صبر عطا فرماید .( خطبه از اینجا)
و از تمامی شما دوستان عزیز هم تقاضا داریم تا اونجایی که میتونید به هموطنان خودتون در بم کمک کنید حالا از هر  راهی که براتون ممکنه... دوستان به نظر شما امشب اونا چه حالی دارن ؟ میدونید به کمک ما احتیاج دارن؟
الان تمامی بیمارستان های شیراز پر از زخمیان زلزله زدگان بم میباشد و تمامی اهالی این شهر در راه کمک به هموطنان عزیزمون از هیچ  کمکی دریغ نمیکنند...


موفق باشید...دوستان فراموش نکنید دنیا همینه...
 

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 1381669


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها